Program na měsíc ZÁŘÍ 2020

I tento měsíc se můžete každé pondělí těštit na tradiční tvořené rodičů s dětmi za asistence úžasné Ivy, která vám ukáže jak si něco opravdu pěkného vyrobit či namalovat. Na Ivu pak v odpoledních hodinách naváže cvičení pro maminky s Májou Hajdíkovou v herně Emcéčka od 17:00hod. Přijďtě rozhýbat své tělo nejen v pondělí, ale také ve čtvrtek ve stejný čas a na stejném místě!
 
Od září každé pondělí od 14:00 do 17:00hod. Vám v prostorách Emcéčka bude k dispozici i paní Mgr. Drahomíra Stavinohová,  která Vám jak speciální pedagožka pomůže s obtížemi, které může mít vaše malé při učení ve škole, poradí i v oblasti logopedie a seznámí vás s jednoduchými cviky na zlepšení výslovnosti vašeho dítěte
 
Nově každý pátek od 10:30 do 11:30hod. srdečně zveme všechny maminky, které se rozhodly svou angličtinu zlepšovat i v průběhu rodičovské dovolené na angličtinu s Markétou
 
V měsíci září se dále můžete těšit na besedu s paní Mgr. Terezou Ševčíkovou z občanské poradny Pod Křídly na téma Rozvod a co dál? , která se uskuteční v úterý 1.září 2020 od 9:30hod. v herně Emcéčka. Co bude následovat po té, co se s rodičem rozhodneme rozejít/rozvést? Co vše bycom měli mít v péči o děti ujasněné, než tento krok uděláme? Jak je to u nesezdaných rodičů?
 
Následující úterý 8.září 2020 od 9:30hod. proběhen beseda s paní Mgr. Drahomírou Stavinohovou na téma Pohyb v životě předškoláka. Jaké aktvitiy vybrat pro našeho malého předškoláčka? Co by měl takový předškoláček už umět? Je normální, že v tomto věku má moje dítě problém chytit a hodit balón?
 
V úterý 15.září 2020 od 9:30hod. probereme s paní Lucií Bekovou, DiS. z centra Áčko aspekty syndromu ?ADHD? - všichni už o ADHD slyšeli, všude se o tom mluví, ale nikdo vlastně pořádně neví, jak se přesně projevuje a co s ním dělat. Přijde pobesedovat, vznést své dotazy, přednést své osobní zkušenosti
 
Následuje úterý 22.září 2020 od 9:30, kdy v naší herně přivítáme paní Evu Hurtovou, DiS., která si s námi popovídá o tématu: Psychické napětí u maminek - každá toho máme občas "plné kecky", co dělat, abychom toto ve zdraví přežily a nevylívaly si zlost na všechny kolem sebe?
 
Ve středu 23.září 2020 od 9:30 do 11:30hod nás čeká akční bomba v podobě strážníků Městské policie Valašské Meziříčí, kteří nás příjdou seznámit se zásadami sebeobrany pro ženy. Vezměte si pohodlné oblečení a přijďte si zkusit fígle, které vám pomohou nabýt větší jistoty při pohybu v  temném parku.
 
Opět v úterý 29.září 2020 od 9:30hod. zajímavá beseda s paní MVDr. Kateřinou Základy asertivity. Chránit si své hranice a vymezit se vůči svému okolí jde i velmi sympaticky, neagresivně, zkrátka asertivně :)
 
Ve středu 30. září 2020 od 9:30hod. proběhne setkání s paní Monikou Hlouškovou a kosmetikou JUST. Tentokrát se zaměřením na éterické oleje.