Program na měsíc ŘÍJEN 2020

KOMPLETNÍ PROGRAM NA ŘÍJEN VIZ NÍŽE POD TEXTEM
 
Stejně jako minulý měsíc, tak i tento pokračuje každé pondělí tradiční TVOŘENÍ RODIČŮ S DĚTMI za asistence úžasné Ivy, která vám ukáže jak si něco opravdu pěkného vyrobit či namalovat. Na Ivu pak v odpoledních hodinách naváže CVIČENÍ PRO MAMINKY S MÁJOU HAJDÍKOVOU v herně Emcéčka od 17:00hod. Přijďtě rozhýbat své tělo nejen v pondělí, ale také ve čtvrtek ve stejný čas a na stejném místě!
 
Každý pátek od 10:30 do 11:30hod. srdečně zveme všechny maminky, které se rozhodly svou angličtinu zlepšovat i v průběhu rodičovské dovolené na ANGLIČTINU S MARKÉTOU
NOVĚ také v pátek od 9:45 do 10:15hod. otevíráme ANGLIČTINU PRO DĚTI S MARKÉTOU. Přijďte si zaspeakovat se svým mrňousem, který se formou krátkých básniček a písniček s tímto světovým jazykem seznámí!

V měsíci říjnu se můžete těšit hned v pátek 2.října 2020 od 9:00hod. těšit na šikovné slečny z RBP ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY, které vám pomocí speciální lékařské váhy změří tělesné složení. Bude pak na vás, zda zamíříte do cukrárny na kafíčko a zákusek nebo spíš do obchodu se sportovním zbožím a uděláte si i tak krásné páteční dopoledne!
 
Následující úterý 6.října 2020 od 9:30hod. proběhe beseda s paní Evou Hurtovou, Dis. na téma JÍDLO A KOŘENÍ VE VÝŽIVĚ DĚTÍ A MAMINEK. Odkdy je vhodné začít solit dítěti jídlo? Jsou nějaké rizikové potraviny v průběhu kojení? Na to vše a mnohem více se ,ůžete přijít zeptat zkušené paní Hurtové!
 
Od čtvtka 8.října a další následující tři čtvrtky 15.října, 22.října a 29.října proběhne v Emcéčku blok tématicky zaměřených přednášek na výchovu dětí "ŠŤASTNÍ RODIČE, ŠŤASTNÉ DĚTI" se skvělým lektorem panem Ing. Pavlem Mečkovským.
 
V úterý 13.října 2020 od 9:30, přivítáme MUDr. Šárku Novákovou, která si s námi popovídá o něčem, o čem se moc nemluví: O SEXUALITĚ PŘEDŠKOLÁKA. Jak to vlastně ti naši mrňousové v této oblasti mají? Mají nějaké potřeby? Máme řešit situaci, když si "to" děti ve školce začnou ukazovat a osahávat? Jak jim sdělit, že děti nenosí čáp ani se nekupují v obchodě? A říkat jim to vůbec?
 
Ve středu 14.října 2020 od 9:30 do 11:30hod nás čeká návštěva v podobě strážníků Městské policie Valašské Meziříčí, kteří nás příjdou seznámit se zásadami BEZPEČNOSTI NA SILNICI. Je užitečné vědět, za jakých podmínek můžu své dítě posadit v autě na sedadle spolujezdce, zda můžu vyrážet s rodinkou na kole do města bez obav nebo i zde na cyklisty čekají nějaké výraznější omezení
 
Opět v úterý 20.října 2020 od 9:30hod. nás čeká zajímavá beseda s paní Mgr. Drahomírou Stavinohovou. Jak svět okolo sebe vnímá předškoláček? Je potřeba ho nějak připravovat na zvýšenou psychickou zátěž v souvislosti s nástupem do školy? O tom všem a mnohem více si povíme na setkání PSYCHIKA DÍTĚTE V PŘEDŠKOLNÍM VĚKU
 
Poslední středa v měsíci patří tradičně setkání PODPŮRNÉ SKUPINĚ SÓLO RODIČŮ. Těšíme se na Vás společně s paní psycholožkou Mgr. Kateřinou Indrákovou!
 
A konečně v úterý 27.října 2020 od 8:00hod. proběhne pro všechny statečné a nebojácné děti DEN STRAŠIDEL - něco si vyrobíme, něco si vypijeme a sníme, zatančíme, prostě všechno co budeme chtít!