Program herny Emcéčka - leden 2020

Tento měsíc se můžete těšit na tradiční pondělní tvoření s Ivou. Tento měsíc si děti mohou vyrobit Tři krále, ptáčky na větvičce, domeček a slona!
V úterý 21. ledna k nám zavítá pan Ing. Pavel Mečkovský M.A., který nám přiblíží PĚT JAZYKŮ LÁSKY NAŠICH DĚTÍ a my tak zjístíme, jakým jazykem s námi komunikují děti a naučíme se s nimi lépe "mluvit".
Hned v pondělí 27.ledna k nám zavítá paní PaeDr.Mgr.Věra Facová, se kterou si můžeme popovídat o KONFLIKTECH V PARTNERSKÝCH VZTAZÍCH A O TOM, JAK JE ŘEŠIT.
Neméně zajímavé pak bude představení kurzu určeného pro děti rozvádějících se/rozcházejících se rodičů ABY ROZVOD DĚTI TOLIK NEBOLEL  s paní Mgr. Ivetou Olšákovou
Poslední středu v měsíci 29.ledna proběhne tradiční PODPŮRNÁ SKUPINA PRO SÓLO RODIČE pod vedením pana Mgr, Pavla Bílka, na které se můžete svěřit se svými problémy, vyslechnout si příběhy druhých, navzájem si poskytnout oporu
 
Kromě těchto aktivit probíhá v Emcéčku každou první středu v měsíci podpůrná skupina aktivního rodičovství - Kojení snadno, ve čtvrtek dopoledne fitjóga pro maminky s dětmi a hned odpoledne i cvičení pro těhotné.
 
TĚŠÍME SE NA VÁS!