Program herny Emcéčka - ČERVENEC 2020

Tento měsíc se můžete těšit na tradiční pondělní tvořivou dílnu s Ivou, kde si Vaše děti společně s Vámi mohou něco pěkného namalovat nebo vyrobit.
 
Pro maminky, které se rozhodly udělat něco pro své zdraví tento měsíc pokračujeme ve spolupráci s výživovou specialistkou paní Marií Hajdíkovou ve CVIČENÍ PRO MAMINKY S MÁJOU HAJDÍKOVOU. Přijďte se protáhnout a trochu své tělo potrápit!
 
Hned v úterý 7. července 2020 Vás všechny srdečně zveme od 9:30 na besedu s panem Ing. Pavlem Mečkovským, tentokrát na téma VÝCHOVA vs. NEVÝCHOVA aneb styly výchovy a jejich důsledky na sebevědomí dětí. Příjdete s námi zkonzultovat ?
 
V úterý 9. června 2020 v centru přivítáme paní Mgr. Terezu Ševčíkovou z občanské poradny Pod Křídly a povede besedu na téma MAJETEK VE VZTAHU. Chcete vědět, jaké výhody či naopak nevýhodu má majetek, který jste si s partnerem pořídili před uzavřením sňatku, jak se vlastně majetek mezi dvěma dělí, když se rozcházejí či rozvádějí? Co když se můj manžel/manželka zadluží?
 
Následuje úterý 16. června 2020, kdy k nám zavítá paní místostarostka Mgr.Bc. Zdislava Odstrčilová a popovídá CO JE NOVÉHO VE MĚSTĚ?
 
Ve středu 17. června centrum navštíví host z Městské policie ČR pan Pavel Kachlík a uvede besedu na téma ŠIKANA
 
V úterý 23. června proběhne beseda CO JE TO AUTISMUS? Popovídat si s námi příjde paní Bc. Lucie Beková, Dis. z centra Áčko VM
 
A konečně poslední středu v měsící, tedy 24.6.2020 zveme všechny rodiče, kteří na péči o své děti zůstali sami, na PODPŮRNOU SKUPINU SÓLO RODIČŮ pod vedením psychoterapeuta pana Mgr.Pavla Bílka
 
Kromě možnosti využít zázemí naší herny v centru, opět otevíráme i zahradu, kde se mohou děti vydovádět na skluzavce, malém pískovišti anebo jen tak poležet na trávě! :)
 
TĚŠÍME SE NA VÁS!