Kurzy šití s dárkem. Pro začátečníky i pokročilé, 1 x za 14 dní. Začínáme v úterý 15. září

 

Milé ženy, srdečně vás zveme na Kurzy šití pro začátečníky i pokročilé.  Začínáme v úterý 15. září. Kurz bude probíhat 1 x za 14 dní v úterý. 

 

Navíc tentokrát pro vás lektorka připravila novinku a dárek zároveň. Při platbě 10ti lekcí předem, získáváte 5 x 30 minut před lekcí zdarma. V těchto lekcích vám lektorka ukáže některé vychytávky a profesionální postupy, které pak jistě využijete při šití svých výrobků sami doma, jako je např. šití různých druhů švů, všívání zipů, používání patek, řasení.... zkrátka to, na co někdy není čas si vysvětlit v kurzu.

 

Jinak se v kurzu naučíte šít, to co potřebujete pro sebe a své blízké nebo vaše zákazníky. Od základů šití až po různé vychytávky. Například šití kapsářů, oděvů pro děti i dospělé, doplňků do domácností, práce s podšívkou, práce s žehličkou, jak naměřit správně tělesné rozměry pro šití oděvů ...., správné polohování střihu na látku, práce s Burdou, spočítání si spotřeby materiálu. Můžete se naučit šít různé druhy kapes, všívat zipy, zkracovat délky kalhot, opravovat oděvy, šít různé druhy švů, tvořit rozparky.........

Objevte v sobě kreativitu, vytvořte si a ušijte něco krásného, v čem se budete vy nebo vaši blízcí cítit dobře a co vám udělá radost.

Můžete využít časy od 9 do 12 hodin i s hlídáním dětí a od 17 do 20 hodin vždy v úterý.

Cena za jednu lekci je 360,-Kč. 1 lekce trvá 3 hodiny. Cena 10-ti lekcí s dárkem je 3100,-Kč (při platbě předem). V ceně je k dispozici profesionální žehlička, žehlící prkno a obnitkovací (začišťovací) stroj. Je možné si také zapůjčit šicí stroj. Cena zapůjčení stroje je 50,-Kč na jednu lekci nebo při platbě předem na 10 lekcí je cena 300,-Kč.

V případě zájmu se prosím přihlaste předem vyplněním přihlášky a zaplacením zálohy. Více informací najdete v přihlášce.

 

Přihlášku najdete pod tímto textem zde. Přihláška do Kurzu šití.docx (18457) Tuto vyplňte a zašlete lektorce na její email. Kontakt viz níže

 

V odpoledních hodinách je možné také zajistit hlídání dětí, pokud bude dětí alespoň 5, aby se zaplatila paní na hlídání. Cena za hlídání dětí v Emcéčku pro maminku v kurzu šití je 20,-Kč/hodina. Hlídání dětí se domlouvá vždy dopředu, abychom mohli zajistit ženy na hlídání.

Těšíme se na vás!

Kurzy šití vede zkušení lektorka: Ing. Monika Havelková, kontakt: 606 697 199, monikahavelka@seznam.cz