Kurzy šití pro začátečníky i pokročilé

Milé ženy, srdečně vás zveme na Kurzy šití pro začátečníky i pokročilé. Začínáme v úterý 17. března.  Kurz bude probíhat 1 x za 14 dní.

Naučíte se šít, to co potřebujete pro sebe a své blízké nebo vaše zákazníky. Od základů šití až po různé vychytávky. Například šití kapsářů, oděvů pro děti i dospělé, doplňků do domácností, práce s podšívkou, práce s žehličkou, jak naměřit správně tělesné rozměry pro šití oděvů ...., správné polohování střihu na látku, práce s Burdou, spočítání si spotřeby materiálu. Můžete se naučit šít různé druhy kapes, všívat zipy, zkracovat délky kalhot, opravovat oděvy, šít různé druhy švů, tvořit rozparky.........

Objevte v sobě kreativitu, vytvořte si a ušijte něco krásného, v čem se budete vy nebo vaši blízcí cítit dobře a co vám udělá radost.

Můžete využít časy od 9 do 12 hodin i s hlídáním dětí a od 17 do 20 hodin vždy v úterý.

Cena za jednu lekci je 360,-Kč. Cena 10-ti lekcí je 3100,-Kč (při platbě předem). V ceně je k dispozici profesionální žehlička, žehlící prkno a obnitkovací (začišťovací) stroj. Je možné si také zapůjčit šicí stroj. Cena zapůjčení stroje je 50,-Kč na jednu lekci nebo při platbě předem na 10 lekcí je cena 300,-Kč.

V případě zájmu se prosím přihlaste předem vyplněním přihlášky a zaplacením zálohy. Více informací najdete v přihlášce. Přihlášku najdete na

V dopoledních hodinách je možné také zajistit hlídání dětí, pokud bude dětí alespoň 5, aby se zaplatila paní na hlídání. Cena za hlídání dětí v Emcéčku pro maminku v kurzu šití je 20,-Kč/hodina. Hlídání dětí se domlouvá vždy dopředu, abychom mohli zajistit ženy na hlídání.

Těšíme se na vás!

Kurzy šití vede: Ing. Monika Havelková, kontakt: 606 697 199, monikahavelka@seznam.cz

 

 Přihláška-do-Kurzu-šití.docx (17999)Přihláška-do-Kurzu-šití.docx (17,6 kB)